EĞİTİMLER

PERSONAL TRAINING

Personal Training, Kişiye özel perforans analiz takibi gerektiren ve eğitmenin analizleri sonucunda belirlenen 1 saatlik egzersiz uygulamalarıdır.

Danışan öğrencinin amacına yönelik performansını analiz edip bu bilgiyi egzersizlere, sakin alıştırmalarla yükleyecek şekilde başlatıyorum.

PİLATES

Pilates, ruh ve beden dili arasında bir köprü görevi görmektedir. Kişinin bedenini fark etmesi ve sevmesi için kendini mutlu hissetmesini sağlayacak temel önceliklerden biridir. Pilates değişen bedeni daha estetik ve esnek bir görüntüye ulaştırmaya da ayrıca yardımcı olur.

KICKBOXING

Toplamda 200m2'lik 11 adet olimpik torba, 1 profesyonel ring, özel ders ve grup ders seçeneklerimiz ile Kickbox - Boxing Ataşehir Trio Konutlarında.

Group PT

Grup içinde, daha enerjik, eğitmen eşliğinde çalış, daha az öde, geldikçe öde.

4 kişilik gruplar halinde yapılan çalışmalarımız haftanın her günü devam etmektedir.

  • Omuz mobilitesi (sağ/sol)

  • Forward bend

  • Trunk rotation

  • Overhead squat

PERFORMANS SPORLARI

Performans Sporcularına Özel

Kuvvet, dayanıklılık, esneklik, çabukluk ve hız konusunda performansının ihtiyaç duyduğu kazanımları geliştiririz.

Özellikle kuvvet koçluğu konusunda aktif çalışmalara yoğunlaşırız.

Sakatlık sonrası aktif spor yaşamına dönüş yapmak isteyen sporculara özel eğitim programları hazırlarız.
Zihninizde kolayca canlanması için ifade edecek olrusak: bir tenis oyuncusu için "optimum omuz performansı" antrenman modelini kullanarak esnek dengeyi geliştiririz.

Medikal Fitness

Medikal fitness, dünyanın farklı ülkelerinde denenmiş ve başarıyla büyümüş bir "sana özel antrenör eşliğinde, vücut öğelerini geliştirme eğitimidir".

Medikal fitness'a dahilken, belirli kısa periyodları değiştirerek, kalbini ve nabzını izlediğimiz ekranlar ile hız ve performansını dengelemeni sağlıyoruz.

Vücudunuzun gelişimine katkıda bulunabilmemiz için bize ulaşın.

RANDEVU TALEP EDİN